gora strony

Translate

Szukaj na tym blogu

piątek, 4 maja 2018

Dlaczego warto zabezpieczać przesyłkę przy pomocy wypełniaczy?

Każda firma zajmująca się handlem w internecie i sprzedażą wysyłkową powinna dbać o satysfakcję swoich klientów. Jednym z kluczowych składników mających wpływ na zadowolenie klientów jest natomiast odpowiednie zabezpieczenie produktów tak aby w nienaruszonym stanie dotarły do końcowego adresata. W tym artykule postaramy się zatem przekonać was dlaczego stosowanie wypełniaczy podczas przygotowania towaru do wysyłki jest tak istotne.


W trakcie transportu towaru na jego stan ma wpływ wiele czynników które są całkowicie niezależne od nas samych. Może to być roztargniony kurier, który przypadkiem upuści paczkę czy też zły stan dróg, który przełoży się na niepożądany ruch paczki w trakcie przewożenia. Na wszelkie tego typu przeciwności losu trzeba być zatem odpowiednio przygotowanym. Jak tego dokonać? Otóż bardzo pomocne okażą się wszelkiego rodzaju wypełniacze do pakowania. Pozwolą one bowiem zamortyzować większość wstrząsów jakie mogą powstać w trakcie przewożenie przesyłki oraz dodatkowo sprawią iż towar będzie estetycznie zapakowany.

Poduszki powietrzne - Air Pouch
W przypadku małych gabarytowo towarów bardzo trudno jest dopasować opakowanie danego produktu do wielkości opakowania. W takim przypadku aby zapewnić wysyłanemu towaru odpowiednio wysoki stopień bezpieczeństwa trzeba dokładnie zapełnić wszystkie luki i luźne przestrzenie jakie pojawią się w opakowaniu. Można do tego celu użyć na przykład poduszek powietrznych typu Air Pouch. Wypełniacze takie jak poduszki powietrzne cały czas utrzymują swój kształt dzięki czemu produkt jest non stop odpowiednio unieruchomiony.

Alternatywą dla tego rodzaju rozwiązania jest skorzystanie z możliwości jakie daje folia bąbelkowa. Pozwala ona bowiem dokładnie opatulić dany produkt tak aby ze wszystkich stron był on odpowiednio zabezpieczony w trakcie transportu.

Jeżeli komuś zależy natomiast na jak najtańszym sposobie na zabezpieczenie przesyłki w trakcie transportu lub też towary który pakuje mają bardzo nieregularne kształty to znakomitym wyborem będzie skropak. Pozwoli bowiem skutecznie zabezpieczyć towar przed przemieszczaniem się w trakcie przewożenia z miejsca A do miejsca B.


Mamy nadzieję, że tym artykułem naświetliliśmy nieco problem bezpiecznego pakowania przedmiotów do wysyłki i przekonaliśmy was jak istotne jest stosowanie wypełniaczy.