gora strony

Translate

Szukaj na tym blogu

piątek, 5 stycznia 2018

Idealne kartony do pakowania książek

Mimo coraz to większej popularności książek w formie elektronicznej nadal bardzo duża część osób preferuje czytanie tradycyjnych, papierowych książek. Co również ważne coraz chętniej zamawiamy książki przez internet ze względu na ich atrakcyjną cenę w sklepach www. Wysyłanie tego rodzaju artykułów jak książki czy też inne papiernicze towary powinno być proste i nieskomplikowane ze względu na z góry ustalone rozmiary tego rodzaju towarów. Jak się okazuje nie jest to jednak zawsze takie proste. Podpowiemy wam zatem jak w najprostszy i najbardziej efektywny sposób zapakować i wysłać książki.


W przypadku pakowania książek najważniejszym czynnikiem okazuje się odpowiednie dopasowanie rozmiaru kartonu. Książki zazwyczaj są sztywne tak więc problem wypełniania i dodatkowych zabezpieczeń który może występować na przykład w przypadku wysyłki elektroniki schodzi na dalszy plan. Jak zatem dobrać idealny karton do wysyłki książek i artykułów papierniczych?

Jak pokazuje doświadczenie idealnie w tym celu sprawdzi się karton typu multimail. Jest to specjalny typ kartonu który bardzo znacząco ułatwi pakowanie wszystkim pracownikom księgarni internetowych czy też sklepów z artykułami papierniczymi, które wysyłają swoje towary drogą kurierską.


Dzięki specjalnej konstrukcji pudełka-owijki rozwiązują natychmiast problem ewentualnych luzów w opakowaniu, które mogły by stać się przyczyną ewentualnych uszkodzeń rogów danego egzemplarza książki. Pudełka typu multimail niemal całkowicie likwidują tego rodzaju problem poprzez swoją elastyczność w możliwości dopasowania zawartości do opakowania.

Owijka pozwala na bardzo szczelne zapakowanie towaru i jednoczesne usztywnienie całej zawartości. Osoba pakująca towar musi jedynie odpowiednio wyregulować zagięcia multimail i następnie całość zabezpieczyć przy użyciu taśmy pakowej. Przewagą multimail nad często stosowanymi w takich przypadkach przekładkami jest brak konieczności nacinania tektury.


Tak więc pudełka multimail to idealne rozwiązanie w przypadku gdy chcemy szybko i bezpiecznie wysłać takie produkty jak książki, podręczniki, kalendarze, terminarze czy też notesy oraz inne towary papiernicze.